ورود اعضا                                 

English

شنبه 30/4/1397 اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

 مشاهده خبر    
تاریخ: 1394/04/31 نظرات: 0 نظر نمایش: 7755 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
همکاری بیشتر دستگاه‎های اجرایی در واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت

همکاری بیشتر دستگاه‎های اجرایی در واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: دستگاه های اجرایی همکاری بیشتری برای برونسپاری خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین فر در نشست کارگروه دفاتر خدمات پیشخوان دولت افزود: مطالعات خوبی در زمینه تدوین برنامه راهبردی انجمن صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی  صورت پذیرفته و پیشنهادات خوبی نیز در این زمینه ارائه شده است که در بخش دولت الکترونیک باید به آنها بپردازیم.

وی تصریح کرد: این مطالعات موجب میشود برنامهها با دقت بیشتری طراحی و اجرا شود و با ریشهیابی مسائل و مشکلات کار به صورت اساسی پیش رود.

زرین فر با تاکید بر حمایت از انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت اظهار داشت: این حمایت باید بگونهای باشد که با ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر با اعضای انجمن، در دستیابی به اهداف سریعتر و بهتر عمل کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: احساس می‏شود خدماتی که برای برون‏سپاری ضرورت و اولویت بیشتری داشتهاند کمتر مورد توجه قرار گرفته است که به این امر باید بجد رسیدگی شود.

زرین فر تاکید کرد: باید زمینه اطلاعرسانی بیشتر بمنظور ایجاد فرهنگ واگذاری خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت فراهم شود.

منبع خبر :

کد: 419
گروه: اخبار دولت الکترونیک, اخبار استان, اخبار پرتال, اخبار پیشخوان دولت
 
تصاویر مرتبط
  • همکاری بیشتر دستگاه‎های اجرایی در واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دولت
امتیاز بندی